2014-07-09

Wakacji dzień 10 ♡ ostatni...

 I tak oto dotrwaliśmy do ostatniego dnia wakacji. Minął wspaniale. Dzień zaczął się od śniadania. Nie byłem głodny... w sumie tylko wypiłem kakao. Natomiast panie z kuchni okazały się niezłymi trollami.Zamieniły miejscami bojlery z ciepłym i zimnym mlekiem. Najbardziej złowieszcza rzecz na świecie. ◇

Po powrocie ze śniadania mój współlokator chciał, żebym mu rzucił klucze od pokoju.Nasz wychowawca to zobaczył... dostaliśmy ochrzan, po czym spędziliśmy 15 minut na szukaniu tego za*****go klucza. Aż do czasu, gdy przeszła obok nas pewna 17 letnia dziewczyna.Reszta dnia minęła WSPANIALE. Wpadliśmy na nowy sposób kąpania w morzu. Właściwie, to Rosół wpadła... jest to po prostu wejście do wody W UBRANIACH.

Po plażingu byliśmy na OSTATNIM obiedzie. Chwała niebiosom. W końcu koniec tej udręki ♡

Bum! Po kolejnym plażingu przyszedł czas na rozdanie dyplomów. Mój był o treści: "ZA ROBIENIE FOTOGRAFII CAŁEMU OBOZOWI REKREACJI". W sumie 1009 zdjęć to nie tak mało... xD My również przygotowaliśmy coś dla naszych wychowawców. ♡Po kolacji była kolejna... dyskoteka. Ech... taki bajzel miałem na stoliku jak nigdy.

Ale jeszcze jedno. Ola wymyśliła "dizoranłowy płyn" polega to mniej więcej na tym:A mianowicie daje sie ręce przy sobie, wystawia małe palce (jak tyranozaur) i chodzi koślawo. Udało nam się nawet zrobić dizonarłowy wężyk.A my jak zwykle siedzimy przy stoliku i piszemy posty gdy inni się bawią... ale żeby nie było... chodzimy na te najlepsze piosenki xD.

Przy okazji odkryliśmy, że nasza koleżanka NIE MYJE NÓG.Ten smród jest tak okropny, że jak przyłożyła mi do twarzy, to myślałem, że rzygnę.

Poza tym nasza friends Wera stwierdziła, że chce się dowartościować. Chodziła cały czas i pytała wszystkich:Pytała, aż ktoś jej nie odpowiedział przecząco.

Ach... wczasy tak krótkie... jutro 17 godzin w autobusie...
posted from Bloggeroid

3 komentarze:

 1. Współczuję 17 godzin w busie ;(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie nie było tak źle. Wyrobilismy się w 15. Obejrzeliśmy po raz trzeci "auta", po raz drugi i pół "insygnia śmierci II" i po raz półtora "jak wytresować smoka".
   Nie wiem, czy to poprawnie gramatycznie, ale prawdziwie.

   Usuń
 2. Ach robienie koszulek fla wychowawcow I akcja wybielajaca <33 ~Adzia

  OdpowiedzUsuń

Kilka wskazówek dla komentujących:

#1 Staraj się, aby twój komentarz był rozwinięty (przynajmniej jedno zdanie)
#2 Pisz co myślisz i nie bój się dyskusji!
#3 Zostaw swój adres, abym mógł cię odwiedzić ;)