2014-09-08

Nie lubię ludzi. Straszne zmiany!

 Nie lubię ludzi którzy:
 - Każą mi się uczyć matematyki.
 - Zmieniają mi plan lekcji, rozwalając cały mój podział godzin.

 Poza tym... nie krzyczą, gdy nie rozróżniam "ilorazu" od "iloczynu", oraz twierdzą, że nadaję się do grupy "mądrzejszej" z języka angielskiego. No, i gdyby nie to, bo byłbym o wiele bardziej wkurzony.


 Dzisiejszy poranek zaczął się, jak każdy inny.

 Jak zwykle wsiadamy do autobusu pełnego przypadkowych ludzi, każdy na każdego wpada, każdy komuś zawadza, każdy się o każdego ociera... I najgorsze jest to, że nie ma innych autobusów. No, chyba, że ktoś lubi się spóźniać.


 Ja nie lubię, ale mam okropną ochotę nie przychodzić na niektóre lekcje.


 Dzisiaj mieliśmy pierwszy raz WF. Teoretycznie, to mamy mieć WF na siłowni, ale facet pyta: I niestety nie kończy się to dla mnie rezerwą. WF to zło! Dlaczego nie mogą nas puszczać godzinę wcześniej ze szkoły, a my w zamian pojeździlibyśmy na rowerach?


 Idąc dalej z czasem - była matematyka. Może to dziwne, ale... nie było tak źle. Podoba mi się, że matematyczka nie czepia się, gdy ktoś nie odróżnia iloczynu od ilorazu, albo "do sześcianu" zapisuje w postaci "X6". To znaczy - nie czepia się drobnostek, tylko cię poprawi. Niejeden inny nauczyciel powiedział by, że "To są podstawy! Masz to umieć! NDST. Siadaj!". W tej kwestii ma u mnie DUŻY plus. Po matematyce i innych lekcjach miał być niemiecki, ale ktoś mi powiedział, że: No, i mniej więcej w ten sposób zmienili mi się nauczyciele od Cyfrowych Procesów Graficznych i Przygotowania do Druku. No, i kilka razy w tygodniu kończę lekcje później, niż normalnie. Oczywiście sprawa jest nie do rozwikłania... Mam nadzieję, że jakoś przywyknę. Może skoro przesunęły mi się autobusy, to nie będę musiał jeździć z "Hot osiemdziesiątkami"? Dosłownie Hot. Są tak Hot, że zawsze pocą się, gdy siedzą obok mnie...

4 komentarze:

 1. Haha z tymi "hot osiemnastkami" święta razja!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hot osiemNASTKI by mi nie przeszkadzały, ale hot osiemDZIESIĄTKI to inna sprawa ;-;

   Usuń
 2. Ty to masz ciężkie życie. Ale pocieszę Cię....JA MAM TAK SAMO!!! hahaha :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty masz lepiej. Bo masz piekarnik z opcją nagrzewania od dołu ;__; 1:0 dla Kamilki...

   Usuń

Kilka wskazówek dla komentujących:

#1 Staraj się, aby twój komentarz był rozwinięty (przynajmniej jedno zdanie)
#2 Pisz co myślisz i nie bój się dyskusji!
#3 Zostaw swój adres, abym mógł cię odwiedzić ;)