2014-11-22

Bardzo fajny tydzień. Tyle wygrać...


UWAGA!

Coś dla fanów "Dziennika Cwaniaczka". Jak wiecie - odbyła się już angielska premiera części dziewiątej książki - THE LONG HAUL (Dosł. "Dalekobierzny", ale mnie się zdaje, że w Polsce będziemy mieć tytuł "Długa droga", czy coś w tym stylu)

Na oficjalnym kanale YT - Diary of a Wimpy Kid można przeczytać informację dotyczącą części 10 - 

"...Download the DIY cover template here http://www.wimpykidclub.co.uk/wp-content/uploads/The-Long-Haul-DIY-cover.pdf and have a go - maybe you'll give Jeff an idea for Book 10!!!"

PL: "Pobierz okładkę książki w wersji 'zrób to sam' tutaj: http://www.wimpykidclub.co.uk/wp-content/uploads/The-Long-Haul-DIY-cover.pdf I zaprojektuj ją - może zainspirujesz Jeff'a i dasz mu pomysł na książkę nr 10!"

Źródło:

http://youtu.be/n5DSK9_y09w (OPIS) No więc postanowiłem, że napiszę e-mail do Jeffa dotyczący tego konkursu (czy jest aktualny, gdzie wysłać swoją pracę itp.) Jeśli tylko otrzymam odpowiedź - odrazu was o wszystkim poinrormuję. To co? Robimy SPAM okładkami od polskich fanów? ;)


Piszcie co o tym sądzicie!

PONIEDZIAŁEK

 O poniedziałku nie powinno się wypowiadać. Tego dnia w ogóle nie powinno być. A jeśli już, to O WIELE mniej rygorystyczny. Do tego poniedziałki są pechowe.


 Nie tylko w czasie lekcji prześladował mnie pech. Mój telefon potrafi być okropny, ale nie spodziewałbym się, że aż tak, jak wtedy.


WTOREK

 Kocham wtorki! Cały dzień siedzenia przed komputerem i projektowania ulotek. Dzisiaj mieliśmy za zadanie zaprojektować ulotkę dla jakiegoś... <tym ty rym tym> Salonu Kosmetycznego.


 Od razu przyszedł mi do głowy blog Kamilki! Przecież na nim znajdę najwięcej rzeczy związanych z babskimi sprawami!

 Ekhm... przyznam szczerze, że WSZYSTKIE materiały do zrobienia mojej ulotki wziąłem z właśnie tego bloga. Efekt chyba jest zadowalający.


 Niestety - moja pani się na niczym nie zna, i dała mi tylko 5, a za tą Kamilkę z tyłu powinna dać przynajmniej 6-. Tak - zdobyć zdjęcie Kamilki jest NAPRAWDĘ trudno. O innych przygodach z Kamilką możecie poczytać tutaj -> PRZYGODY Z KAMILKĄ NA KOLONII. Ale wracając do realiów - jutro mój plan lekcji wygląda tak:


 • Prezentacja na geografię
 • Prezentacja na WOK
 • DUŻO zadania domowego z matematyki
 • Kartkówka z historii
 • Zaliczanie niemieckiego

 Idę się pogrążać w bólu i rozpaczy [*]


ŚRODA

 Rany boskie! Przychodzę do szkoły z nastawieniem na pięć pał, a wychodzę z... <tym dy dym> trzema piątkami *__*

 Było tak: prezentacje na geografię odwaliła za mnie Lucy, za co jej serdecznie dziękuję ._. ona dostała 6, a ja i chłopak, który z nami ją robił - po piątce.

 Ja w zamian za to odwaliłem prezentację na WOK. Co prawda wyglądało to mniej więcej tak:


 No, i w ogólnym rozrachunku nasza pani nauczycielka powiedziała całą prezentację za nas. Ale i tak dostaliśmy po 5.

 A potem była matma. Nauczycielka na całe szczęście zapomniała o zadaniu domowym, więc mi się upiekło. Podobnie na historii. Babeczka przełożyła kartkówkę, więc nie było najgorzej.

 Chociaż w sumie było... jedną z ostatnich lekcji był niemiecki. Sala do niemieckiego znajduje się w piwnicy, gdzie ostatnio zaczął przeciekać ściek...


 Nie pytajcie o dziewczynę, która wpadła na to stwierdzenie, ale ona ogólnie jest porządnie zakręcona... w ciągu jednej rozmowy z nią dowiedziałem się, że bujam się w dziewczynie z 1E, że próbuję wyrwać jej chłopaka, że preferuję związki wieloosobowe...
 WŁAŚNIE TAKICH LUDZI JEST NIEDOSTATEK NA TEJ ZIEMI ;___;

CZWARTEK

 Jako, że ostatnio nie ma wielu nauczycieli - w czwartek mój podział godzin wyglądał tak:

1. ---
2. Procesy Graficzne
3. Procesy Graficzne
4. Procesy Graficzne
5. ---
6. ---

 Z czego na lekcji 3 i 4 musieliśmy się upchnąć w 20 osób na 7 komputerach, więc grób - nie było lekcji tak do końca. Jako, że miałem dość dużo czasu do autobusu - poszedłem z Lucy do McDonalda. Zjedliśmy frytki (na bogato ._.) i jakoś wróciliśmy do domu.

PIĄTEK

To może o piątku napiszę coś później xD


 Skoro już w tym poście poruszyliśmy kwestię Kamilki, to oddajmy jej teraz głos w dziale:


 Siemanko! Tutaj Kamila i Bulion! Jesteśmy, pewnie tak jak i Wy, uczennicami gimnazjum… czyli po prostu GIMBUSAMI!!! Dzisiaj to my opowiemy Wam naszą historię życia.

Nasze gimnazjum nie jest takie zwyczajne jak może się wydawać na pierwszy rzut oka.

„rzuuuuuuuut okiem!!!”

 Chyba powinnyśmy zacząć od nas samych… No więc, jako że ja piszę, a Bulion rysuję, to zacznę od siebie. No oczywiście jestem piękna, mądra i utalentowana. Aha, no i oczywiście bardzo skromna 😂

 A tak na poważnie, to ogólnie też piszę bloga (którego Kubeł mi pięknie reklamuje na samej górze jego strony ^^).


 Do tego trenuję pływanie. Za to Bulion jest bardzo utalentowaną zupą xD Pewnie zauważycie to po rysunkach do naszej historii życia.


 Teraz mogę już chyba kontynuować opowieść, więc…

 Nasze gimnazjum byłoby całkiem zwyczajne, gdyby nie kilka osób, które potrafią zmienić Twoje życie bezpowrotnie i ukrócić najskrytsze marzenia o spokojnym śnie.

 Świetnym przykładem jest Najal i Szpachla. Osobiście nie mam nic do osób całujących się w miejscach publicznych… no ale proszę Was bardzo, bez przesady ;-; 


 Ta para na każdej przerwie stoi lub siedzi przyssana do siebie (i słowo „przyssana” nie jest tu użyte przez przypadek xD), że aż mam ochotę do nich podejść i pozaklejać im te wsysarki ,-,


 Idźmy dalej. Grono naszych najbliższych znajomych też nie jest zupełnie normalne xd Dżulex jest osobą specyficzną. Dla niej nie istnieje słup czy ściana, na który nie da się wpaść. Oczywiście przez przypadek. I akurat przy chłopku, który jej się podoba ;-; No ale wiecie, kolor włosów zobowiązuje hahaha 


Srust to osoba całkiem zwyczajna, ale przy tym strasznie nieogarnięta. Tutaj wszelkie komentarze najlepiej zastąpi rysunek:


 Huanen jest człowiekiem-wpadką. Chyba nie ma na świecie dziewczyny, która w całym swoim życiu miała więcej wpadek, faili, pomyłek i innych ośmieszający sytuacji. No bo kto normalny podnosi nogę, żeby pochwalić się nowymi spodniami i wkłada ją prosto w stos tłustych, ociekających lukrem pączków??? xD


 No i zostaje nam Olcz. Ona w sumie jest zwyczajna i nie wykazuje jakiś psychodelicznych przejawów… więc nie będzie do niej rysunku muhahaha!

 Są też osoby, które nawet nie wiedzą, że są przez nas notorycznie prześladowane. No wiecie, chyba każdy ma taką osobę, której się przygląda zupełnie bez powodu i próbuje się o niej dowiedzieć jak najwięcej…

 Nie? No trudno ;D My mamy w szkole rycerzy prawilności xD Do tej grupy zalicza się: musg wcielony całej grupy (najlepszy ♥), Marsjanek, Mokasynowiec, Sprzedawca i Wgapiacz (który się w nas zawsze intensywnie wgapia, oh God why? ;-;).

 Czemu padło akurat na nich? Nie mamy pojęcia. Czysty przypadek :D


 A tak ogólnie to nasze życie ani trochę nie jest nudne. Bo kto by się nudził, gdyby musiał codziennie zmagać się ze szkołą, znajomymi i całą tą resztą.  Tym bardziej jeśli jesteś ateistą, a jednocześnie chodzisz do klasy z najgorliwszym wyznawcą Pana Jedynego xD I w dodatku ta osoba chce Cię „nawrócić”… no cóż! To już chyba koniec naszego występu gościnnego u Kubła ,-, Szkoda. Fajnie było. Może jeszcze kiedyś się spotkamy? Mam taką nadzieję ♥

Kamila i Bulion


4 komentarze:

 1. Spoookojnie, ja od tego poniedziałku także połączę się z Tobą w bólu i rozpaczy z powodu sprawdzianów i prac domowych. ;c
  Pozdrawiam. **

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W ten poniedziałek mam jeden sprawdzian, ale wtorek, środa i czwartek mam wolne *___* niech żyją próbne matury...

   Usuń
  2. Niech zyja probne matury do momentu, w ktorym TY bedziesz musial je pisac... :D

   Usuń
 2. Ja już odwaliłam robote z tego tygodnia, ale jeszcze troche mi zostało [dlaczego?!]. Ale dzisiaj już mam wolne [ tak teoretycznie ]. Pozdrawia serdzenie kolorowa Gimbuska :*!

  OdpowiedzUsuń

Kilka wskazówek dla komentujących:

#1 Staraj się, aby twój komentarz był rozwinięty (przynajmniej jedno zdanie)
#2 Pisz co myślisz i nie bój się dyskusji!
#3 Zostaw swój adres, abym mógł cię odwiedzić ;)