2015-08-02

WAKACJE 2015 #35 Armia Jezusa

  Minął lipiec... Minuta ciszy dla minionego miesiąca. Szczerze mówiąc - nic mi się nie chce. Przechodzę kryzys egzystencjalno-twórczo-rodzinny, dlatego nie bijcie, jeśli w tym tygodniu będą duże opóźnienia ;-;

  Zapewne zastanawiacie się kto dzisiaj napisze posta? Już kiedyś o nich wspominałem :) Przedstawiam posta napisanego przez dziewczyny z "Armii Jezusa".  Pewnego dnia postanowiłyśmy nocować u jednej z nas. Po wieczornym spotkaniu odnowy udałyśmy się w miejsce nocowania. Przebrałyśmy się w piżamy i położyłyśmy się spać. Niestety, nie byłyśmy w stanie zasnąć z powodu zbyt małego zmęczenia. Rozmawiałyśmy. Nagle Julii zaczęło burczeć w brzuchu...   Nagle Misia zaczęła nowy temat o pewnej dziewczynie, która zamiast sok, czy woda na wszystkie płyny do picia mówiła "PICIU!". Zasnęłyśmy po drugiej w nocy.

  Następnego dnia wstałyśmy bardzo wcześnie (około 10:00) po czym ubrałyśmy się i wyszłyśmy na dwór zabierając "Zniszcz ten dziennik" Julii. Skakałyśmy w gumę. Z dala dostrzegło nas jakieś dziewczę i podeszło do nas, aby się zapoznać XD. Myślałyśmy, że to zwykła Dziewczynka, ale niedługo po tym okazało się, że jest kosmitką (przynajmniej tak to wyglądało z naszego punktu widzenia).

  Kiedy Julka oznajmiła, iż zgubiła kartkę na szczepienie jej generator mowy w mózgu (o ile taki posiadała) wyprodukował takie oto zdanie:
  Ze strachu przed tą niezidentyfikowaną istotą uciekłyśmy do domu. Kinia krzyknęła: "Jula, DZIENNIK!!!". Wtem Jula wybiegła niczym strzała i wyrwała intruzowi swoją książkę. 


THE END

4 komentarze:

 1. Uwielbiam twojego bloga

  OdpowiedzUsuń
 2. O nie, prawie porwała wam Dziennik - ja bym się popłakała :) Dobrze, że go odzyskałyście i dalej możecie kreatywnie go niszczyć XD

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziwny blog ta armia jezusa.
  Osoba która go prowadzi chyba do zakonu wstąpi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie wiem czy wstąpie od zakonu...

   Usuń

Kilka wskazówek dla komentujących:

#1 Staraj się, aby twój komentarz był rozwinięty (przynajmniej jedno zdanie)
#2 Pisz co myślisz i nie bój się dyskusji!
#3 Zostaw swój adres, abym mógł cię odwiedzić ;)