2015-09-28

PAŹDZIERNIK 2015 #1 "Tajemny Krąg" sensem życia.

28 WRZEŚNIA - PONIEDZIAŁEK

  Pomimo, że zawsze piszę, że nie cierpię poniedziałków, to muszę przyznać, że tym razem poniedziałek był dość... Inspirujący. Na trzech ostatnich lekcjach - Projektach Multimedialnych mieliśmy stworzyć stronę dotyczącą naszych zainteresowań.

  Postanowiłem, że nie będę się przemęczał i po prostu skopiuję wszystkie materiały z mojej BARDZO starej strony, która nazywała się KaJot dub Studio. Ta strona była poświęcona moim starym projektom fandubbingowym i nie funkcjonowała od bardzo dawna. I aż mi się płakać zachciało, kiedy przeczytałem o tych wszystkich pomysłach jakie miałem w 2013.

 

  A'propos moich starych produkcji - kiedyś faktycznie zdubbingowaliśmy "Tajemny Krąg", ale jakoś nigdy nie obejrzałem tego serialu w całości... Stwierdziłem że może czas nadrobić zalgłości... No, i mniej więcej to była kwintesencją tego tygodnia.

29 WRZEŚNIA - WTOREK

  Tak jak już mówiłem - moim sensem życia stało się obejrzenie "Tajemnego Kręgu". Okazało się, że ta seria jest na tyle wciągająca, że już po 2 dniach oglądania opracowałem wszystkie możliwe metody oglądania.  Po dwóch dniach obejrzałem pięć odcinków. Chyba muszę przystopować, bo do końca tygodnia skończę całą serię...

30 WRZEŚNIA - ŚRODA

  Powiedzmy, że środa nie jest jednym z tych szczęśliwych dni... Głównie dla tego, że mamy dwie matematyki pod rząd, oraz dwie lekcje polskiego. Nie żebym miał coś szczególnego do tych przedmiotów, ale nie przepadam za nimi...1 PAŹDZIERNIKA - CZWARTEK

  Od jakiegoś czasu z pewnym "utęskieniem" czekam na czwartki. Strasznie się napaliłem na moje lekcje gry na fortepianie, ale coś czuję, że przy moim ogarnięciu mam średnie szanse zostać następcą Chopina, czy Mozarta...


2 PAŹDZIERNIKA - PIĄTEK

  Dzisiaj poczułem się w penym sensie bohaterem. Może, nie do końca, ale w pewnym sensie. Kiedy razem ze znajomymi wracaliśmy do domu, zauważyliśmy że na siedzeniu autobusu, w który wsiedliśmy leżał plecak. Postanowiliśmy sprawdzić do kogo należy, bo w autobusie nie było żadnego potencjalnego właściciela.  Okazało się, że to plecak jakiejś gimnazjalistki... Oddaliśmy go kierowcy, a ten zobowiązał się oddać go na zajezdnię. Zaraz po powrocie do domu napisałem do właścicielki, którą znalazłem dzięki legitymacji. Cóż... Kiedy mi odpisała, była już z powrotem w posiadaniu plecaka, ale mi pozostała świadomość zrobienia czegoś dobrego.

 Jeśli mam być szczery, to nigdy nie wierzyłem w moich przyjaciół w kwestii kupowania prezentów urodzinowych. Ale dzisiaj stało się coś dziwnego - kiedy byliśmy w PEPCO, żeby kupić prezent dla Maddie - o dziwo nie kupiliśmy nic głupiego, ani bezużytecznego. No, może z drobnym wyjątkiem...


  Nie pytajcie o co chodziło z maszynkami do golenia... Podpowiem tylko, że napisaliśmy na opakowaniu duży napis "for legs". Resztę pozostawiam wam do przemyślenia.

3 PAŹDZIERNIKA - SOBOTA

  Dzień zaczął się jak każdy inny... Z tym, że około 15:00 mieli wpaść do mnie Miley, Nathalie i Steve. Mieliśmy opakować prezent dla Maddie. Przy okazji chciałem poprosić Nathalie, żeby nagrała dla mnie kilka tekstów... Niestety - przygotowanie 40 sekundowego nagrania w obecności Steve'a i Miley była bardzo ciężkim zadaniem...


  W końcu udało nam się opakować prezent i dotrzeć do Maddie. Może impreza nie była tak szalona jak nasze inne spotkania, ale i tak miło spędziliśmy czas.

4 PAŹDZIERNIKA - NIEDZIELA

  W tę niedzielę stwierdziliśmy, że możnaby zrobić coś ciekawego... Ja, Steve, Nell i kolega Steve'a postanowiliśmy pojechać do kościoła na rowerach. Przez jakiś czas sprzeczaliśmy się którą drogą jest bliżej, aż postanowiliśmy pojechać każdy w inną stronę i się przekonać.


  Cóż... Uznajmy, że nasza rywalizacja była w 50% uczciwa, ale co tam. Niestety okazało się, że droga Steve'a i jego znajomego jest krótsza, ale Nell stwierdziła, że to dlatego, że jestem gruby i wolno jeżdżę. Cóż... W sumie każda wymówka jest dobra.

4 komentarze:

 1. O jeju jak ja dawno tu nie byłam! Ja jestem chora od niedzieli,weekend zmarnowany. :( Widocznie twój tydzień był całkiem spoko :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Tajemny Krąg <33 Bożee jak ja uwielbiam ten serial. I ubolewam boleśnie nad tym, że nakręcili tylko 1 sezon ;-;

  Te ostatnie rysunki... takie prawdziwe xD aż dzieciństwo się przypomina. "Tylko nie oszukujemy!" ;3

  Ja odkąd poszłam do technikum pokochałam przedmioty ogólne ;')
  Ale to tylko dlatego, że wybrałam ****** kierunek xD

  Nie ma co się użalać ;p

  POWODZENIA W SZKOLE! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Tajemny Krąg? (Nie znam tego, pierwsze skojarzenia: Illuminati, pentagram, czekolada. Co jest nie tak z moją głową? xD)
  Chciałam znaleźć Twoje nagrania w googlach, ale wyskoczyła tylko wiki, na której nie ma żadnych nagrań (przynajmniej rozwielitka w mojej głowie nie znalazła), mógłbyś wysłać linka? Ładnie proszę (*.*)
  Pozdrawiam! xD

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam takie kompletnie z dupy pytanie. Skoro ciągnie cię tak do muzyki nie zastanawiałeś się nad nagraniem z kimś piosenki?

  OdpowiedzUsuń

Kilka wskazówek dla komentujących:

#1 Staraj się, aby twój komentarz był rozwinięty (przynajmniej jedno zdanie)
#2 Pisz co myślisz i nie bój się dyskusji!
#3 Zostaw swój adres, abym mógł cię odwiedzić ;)