2014-05-19

Świat mnie przytłacza.

Świat mnie przytłacza. No po prostu jest wredny. Wystarczy spojrzeć na chemię: oto moje oceny sprzed kilku tygodni:
 1, 1, 1, 2 - średnia: 1

Aktualnie:
1, 1/4, 1/5, 5, 2 - średnia: 3,4 Nie znaczy to, że nie będę się ubiegał o 4. Przynajmniej na koniec II półrocza, żeby mi wyszło 3 na koniec roku.

 Kolejna sprawa - Biologia. Jak na razie mam oceny 5, 5. Tak więc, jeśli za zeszyt ćwiczeń dostanę 5, a za ostatni sprawdzian co najmniej 4, to wyjdzie mi 5 na półrocze. Chociaż to nie pewne: z zeszłego półrocza (mając 3, 3, 5, 6) wyszedłem z 3.

 Następna ocena, na której mi zależy: 6 z religii. W sumie starczy, że ładnie napiszę wypracowanie, i poprawię sprawdzian... Ale...


 Biorąc pod uwagę pewne czynniki - może być ciężko.

 Całe szczęście jednak, że niektórzy nauczyciele mają jeszcze dystans do uczniów. Niektórzy zupełnie tracą respekt, przez zachowanie "jak za komuny".


 Półgodzinny wywód dot. przeklinania. Coś takiego po pierwsze nie zbawi świata, a po drugie nikt się tym nie przejmie => stracimy 30 minut lekcji. Według mnie kadrę nauczycielską powinni zmodernizować (czyt. wymienić nauczycieli starych używających przestarzałych metod nauczania na NOWYCH)

 To tyle ode mnie. Liczę, że od czytelników również usłyszę jakieś opinie na dane tematy.

 PS. Piszę się "Legnica", czy "Lednica"? Chodzi mi o wydarzenie 7 czerwca - #taniec #ryba #Bóg #śpiewanie #koszulki #pola. Każdy ma inne zdanie na temat "jak się to pisze..."

7 komentarzy:

 1. No ja sam mam problem z matmą wiec mam o co sie bac, no ale w sumie kazdy o to dba szczegolnie na koniec roku. Serio u was w gimbazie przejmują sie przeklenstwami? U nas to oni sami klną jak trzeba xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy kiedy xD niektórzy olewają, jak 10 lasek kurzy za szkołą, a inni wpisują uwagę za powiedzenie "kuźwa"

   Usuń
 2. Gadać to ta twoja nauczycielka może a pewnie i tak lepsza nie jest xd. Na przeklinanie rady nie ma, bo i tak większość z was to oleje. Tylko lekcja zmarnowana, co jest tylko uciechą xd.
  Co do ostatniego to wiem, o co chodzi. Pisze się Legnica.
  Plus uwielbiam twoje notki i zawsze je czytam. Wybacz, że ich nie komentuję, ale piszę tylko wtedy, kiedy mam coś do powiedzenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Okej. Legnica 2:1 Lednica
   PS. Ja NIE przeklinam xD na Skype się nie liczy

   Usuń
  2. Hoho, najlepszy doprowadzacz Kajota do klnięcia, miło mi :3
   "MENSKI LUNA PRYZYM PAŁER, MEJKAP!"

   Usuń
 3. Legnica i Lednica to dwie różne miejscowości. Lednica to jezioro, nad którym odbywają się spotkania młodzieży, we wsi Imiołki w centralnej Wielkopolsce. Legnica za to leży na Dolnym Śląsku i była znana jako Mała Moskwa, bo mieszkało tam pełno Rosjan, gdyż w mieście był sztab Północnej Grupy Wojsk Armii Radzieckiej :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, już mi ksiądz wyjaśnił znaczenie słowa "LEDNICA"

   Ludzie Ewangelii, Daleko Nieście Imię Chrystusa, Amen.

   Właśnie z tamtąd wróciłem :D

   Usuń

Kilka wskazówek dla komentujących:

#1 Staraj się, aby twój komentarz był rozwinięty (przynajmniej jedno zdanie)
#2 Pisz co myślisz i nie bój się dyskusji!
#3 Zostaw swój adres, abym mógł cię odwiedzić ;)