2015-05-16

Trochę weekendowych zdjęć.

  Witam was wszystkich w kolejny SŁONECZNY majowy weekend! Ten post nie będzie typowym postem, bo stwierdziłem, że dawno nie było tu żadnych "zdjęciowych" postów. Jako, że czasami lubię pobawić się z aparatem - postanowiłem wrzucić tutaj kilka fotek, które udało mi się ostatnio zrobić. Już połowa maja za nami - jeszcze tylko trochę i będziemy mieli CZERWIEC. Czy u was też jest "wielkie poprawianie"? Przyznam się szczerze, że u mnie z ocenami średnio, ale lepiej niż się spodziewałem. Grunt to wytrwać PRZYNAJMNIEJ do 20 czerwca - potem będzie z górki.


  Macie jakieś konkretne plany na wakacje? Ja miałem jechać na kolonię, ale plany się zmieniły i spędzam wakacje w domu. Ale muszę powiedzieć, że mam ciekawy pomysł na wakacje. Pierwszego dnia wakacji możecie spodziewać się na blogu czegoś SPECJALNEGO. Co takiego? To niespodzianka, ale jeśli jesteś bloggerem i chcesz poznać szczegóły - napisz do mnie maila: xkajot@gmail.com.


  Między tekstem możecie zauważyć zdjęcia czegoś, co ostatni przyszwędało mi się pod dom. (No, albo zobaczyć tekst pomiędzy zdjęciami - zależy od podejścia.) Postanowiłem wziąć aparat i zaszaleć (a co mi tam) oczywiście humanitarnie - żaden jeż nie ucierpiał.


  Zastanawiam się, czy częściej nie robić takich postów ze zdjęciami i krótkimi refleksjami na różne tematy. Hmm... właściwie dlaczego nie? Zakładam, że coś takiego pojawiałoby się raz w miesiącu, bo pewnie nie chciałoby mi się częściej ruszyć dupy, żeby zrobić zdjęcia.


  Ogólnie to myślę, żeby wrócić do tej formy dodawania postów co tydzień, bo ostatnio mam trochę więcej czasu. Ale z innej strony wiem, że za kilka tygodni znów mi się znudzi. Chyba najlepiej było w 2 gimnazjum. Kiedy dodawałem jeden post dziennie. Ech... to były czasy :')


  Piszę jakby to było lata temu, a przecież to było w 2013. A propos "przeszłości" tego bloga - zaktualizowałem cały KWIECIEŃ 2013 Więc gdyby ktoś zażyczył sobie poczytać o początkach tego bloga - wszystko jest przejrzyste i czyste. Pracuję jeszcze nad majem 2013 i lipcem 2014 (nie pytajcie skąd te randomowe daty)


  Na koniec dodaję jakieś przypadkowe zdjęcie. Mam nadzieję, że ten post was nie zanudził na śmierć. Nie wiem jak wy, ale ja czekam na czerwiec, bo planuję małe zmiany (między innymi zmianę koloru tła, bo już sam rzygam zielonym... kto mi ustalał tę rozpiskę z kolorami..?)

  No więc... to chyba wszystko, co chciałem napisać. Życzę wam miłego weekendu!


///Mam nadzieję, że spodoba wam się pomysł wpisów w tym stylu, bo Kuba robi takie piękne zdjęcia, że od razu przyjemniej się sprawdza takie notki.  ~ dop. od Hery

11 komentarzy:

 1. Ale słodziak, ładne zdjęcia. Ja na szczęście raczej nie mam nic do poprawiania, co nie zmienia faktu że i tak muszę się dużo uczyć ciągłe testy kartkówki... Rozumiem co czujesz ;)
  differentdiamond.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale słoooodki jeż *.* *.*
  Piękne zdjęcia. U mnie z ocenami? No nawet nawet ... xD zart.
  Kurczę wakacje będę miał więcej czasu na mojego bloga teraz to posty takie jakby tu powiedzieć delikatnie.
  ...
  DUPNE ;//
  muszę się bardziej starać ;)
  Pozdrawiam Kuba
  http://niebioeski.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczny jeż:) Jak podeszłeś to się nie spłoszył? Ja też czekam na czerwiec. Wielkie poprawianie jest ale ja poprawiam tylko 1-2 oceny. Taka jestem mądra haha. Na wakacje jade na obóz harcerski.

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy17 maja, 2015

  Piękne zdjęcia

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne zdjęcia,ja nie mogę się dotykać czerwca ze względu na wycieczki szkolne. :) Ciekawa,jestem na jaki kolor zmienisz bloga.

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy17 maja, 2015

  Czy byłaby możliwość żebyś skontaktował się ze mną? Jeżeli tak to napisz mi na moją pocztę
  fisia.abi@o2.pl
  z góry dzięki ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja mam dużo ocen do poprawiania.
  Świetne zdjęcia.
  Pozdrawiam.
  nataa-natkaa.blogspot.com - klik!

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny jest ten blog, gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo lubię magnolie :)
  Piękne zdjęcia!
  Ja mam mniej ocen do poprawiania. Chyba tylko matma XD
  Zapraszam do mnie :3
  http://everything-by-me.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Kilka wskazówek dla komentujących:

#1 Staraj się, aby twój komentarz był rozwinięty (przynajmniej jedno zdanie)
#2 Pisz co myślisz i nie bój się dyskusji!
#3 Zostaw swój adres, abym mógł cię odwiedzić ;)