2015-06-10

LEDNICA 2015 #3 Nasze oczekiwanie

  Kiedy było już popołudnie i upał stał się nie do zniesienia, a wszystkie "alergiczne" funkcje zostały włączone - postanowiłem się "wynieść". No... może nie do końca, ale obczaiłem takie miejsce na Polach Lednickich, gdzie był taki mały "lasek".

  Przyznam, że możliwość posiedzenia w cieniu była dobrą alternatywą dla skakania do piosenki "Tak, tak Panie".  Po pewnym czasie zebrała się mała grupka osób z naszej wycieczki, która postanowiła ukryć się przed słońcem. Wzięliśmy dwie karimaty i rozwaliliśmy się w lesie.

  Tak... to była chyba najlepsza decyzja podjęta tego dnia. W międzeczasie poznałem trochę lepiej Margaret, która jechała z nami. Dowiedziałem się kilku faktów dotyczących pewnych dwóch lasek, które z nami jechały.  Hmm... ten poziom nieogarnięcia był dla mnie zaskoczeniem, bo byłem na tej "niedzieli palmowej" i wiem jak to wyglądało...  Pokoje na Lednicy? Ech... Trzeba być NAPRAWDĘ nieobeznanym w sytuacji. Lednica i pokoje, to jak... Las bez drzew... Ocean bez wody... to poprostu NIEMOŻLIWE. Idea Lednicy wygląda nieco inaczej... ;-;

  Kiedy już ponudziliśmy się w cieniu, co dziesięć minut pytając "która godzina?" postanowiliśmy porobić sobie trochę zdjęć. Nie mam pojęcia dlaczego - akurar wtedy zachciało mi się spać...  Około 17:00 ze sceny zaczęły dobiegać jakieś "konkretne" komunikaty. To znaczy - zapowiadało się na to, że w końcu zacznie się coś dziać. Wróciliśmy do swojego sektoru...

2 komentarze:

 1. Właśnie widziałem te tłumy przy tym lasku :-) Akurat ja nie skorzystałem, chociaż w tym roku pogoda była "piekielna". Najlepsze jednak jest to, że mój znajomy kupił sobie tymbarka i go otworzył, a napis na nakretce brzmiał: "to słońce świeci dla Ciebie" :-)

  Wiara-homoseksualisty.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszy raz tu jestem i już spodobał mi się twój blog

  Zapraszam do mnie gdzie seriale i filmy Online za darmo
  http://seansikk.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Kilka wskazówek dla komentujących:

#1 Staraj się, aby twój komentarz był rozwinięty (przynajmniej jedno zdanie)
#2 Pisz co myślisz i nie bój się dyskusji!
#3 Zostaw swój adres, abym mógł cię odwiedzić ;)