2015-06-03

Przeklęci zdolni, albowiem oni niewolniczej pracy doznają.

  Tytuł tego posta pewnie kojarzy się niektórym z jakimś cytatem, ale oczywiście to CZYSTY przypadek... To wcale nie tak, że mam dość Światowych Dni Młodzieży rok przed faktem.

PONIEDZIAŁEK

  Ostatni weekend prawie cały spędziłem na sklejaniu filmiku na ŚDM. Jakże wielkie było moje rozczarowanie, gdy okazało się, że dalej coś jest źle...  Ten filmik wygląda mniej więcej tak: jest podzielony cztery części:

 • Wstęp: "Szukamy ciebie" - zdjęcia szukających ludzi i my mówiący dlaczego szukamy akurat Ciebie.
 • Rozwinięcie: "Już działamy" - nasze zdjęcia z różnych spotkań.
 • "To wszystko, by przygotować się do wielkich zadań wolontariuszy" - zdjęcia nas pomagających przypadkowym ludziom.
 • Zakończenie: "Po prostu bądź..." - Filmiki z różnymi "typami ludzi" i teksty w stylu "Nie musisz być jakiśtam. Po prostu bądź."

  Ogólnie świetny pomysł i te sprawy, ale organizacja jest tak okropna, że nawet moja klasa zorganizowała się lepiej na dzień kobiet... 《KLIK

WTOREK

  We wtorek zaraz z rana wysłałem ten film w wersji prawie ostatecznej. Prawie, bo brakowało w nim kilku lektorskich dialogów. Bardzo zależało mi na tych dialogach... chyba aż za bardzo...  Na całe szczęście - dwie dziewczyny z 1e się zgodziły. Co prawda ominęło mnie trochę lekcji, ale to nic.

  Hmm... pamiętacie jak w zeszłym tygodniu jechałem do szkoły specjalnie po to, żeby poprawić kartkówkę z biologii..? 《KLIK  Chlip. Mam wrażenie, że cały świat mnie nienawidzi ¤_¤

ŚRODA

  Kolejny dzień spędzony na sklejaniu durnego pięknego filmu. Tym razem miała to być wersja full ostateczna. Ale, ale...  Już czekam na kolejną falę krytyki <3 Ciekawe co tym razem będzie źle?

8 komentarzy:

 1. Ładny kolor bloga. Tak tu przyjemnie gdy zmieniasz kolory :)
  Mam nadzieję, że świat będzie bardziej wyrozumiały i uwolni Cię od takich natręctw przynajmniej we wakacje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha :D we wakacje nie zamierzam kiwnąć palcem dla ludzi...

   Usuń
 2. Rozumiem Cię! Robię film o Starożytnej Grecji na projekt całoroczny z historii. Razem z dziewczynami, które robią go ze mną miałyśmy w tamtą sobotę go skończyć, byłyśmy takie szczęśliwe, bo cały rok szkolny męczyłyśmy się z 17-nastoma minutami, a kiedy już cały ten film się zapisał i zaczęłyśmy go oglądać okazało się, że jest mnóstwo niedopracowań :') Także łączę się z Tobą w bólu!

  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chlip :') znam to. Nasz film miał być gotowy na początku maja...

   Usuń
 3. Obejrzałam ten filmik na youtubie i przyznam szczerze bardzo fajnie ci to wyszło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieje :D podobno ludzie z "Gościa niedzielnego" byli zachwyceni i będzie o nas artykuł, w którym ja też się "wypowiem" :D ale to jeszcze nie potwierdzone info.

   Usuń
 4. O matko, faktycznie ostatnio masz pod górkę, ale kiedy to się skończy, to będzie tylko satysfakcja i zbieranie owoców ciężkiej pracy! ;)
  http://sloiczeknutelli.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Kuba, na Twojego bloga trafiłam przypadkiem, ale wiem, że będe tu częściej zaglądała :D Tworzysz świetną grafikę - i w związku z tym mam pytanie, mógłbyś powiedzieć jaki to program? I jestem pod wrażeniem, że masz dopiero , tak jak ja 16 lat, a już takie cuda tworzysz :D

  OdpowiedzUsuń

Kilka wskazówek dla komentujących:

#1 Staraj się, aby twój komentarz był rozwinięty (przynajmniej jedno zdanie)
#2 Pisz co myślisz i nie bój się dyskusji!
#3 Zostaw swój adres, abym mógł cię odwiedzić ;)