2015-08-16

WAKACJE 2015 #49 Niebioeski

  Witajcie! Mam nadzieję, że tylko mnie ogarnęło wakacyjne lenistwo, i że wy spędzacie te wakacje dużo ciekawiej. I że w waszym przypadku nie polegają one na wegetacji w domu. Osobiście staram się codziennie coś robić, ale nie jest łatwo! Poniżej możecie ogarnąć co działo się w tym tygodniu.

  Jako że jest wakacyjna niedziela - zobaczycie post napisany przez znajomego mi bloggera: Damiana aka Niebioeski'ego.  
  Cześć tutaj niebioeski. Dzisiaj piszę wakacyjnego posta na blogu Kuby jeśli was ciekawi jak wyglądają moje wakacje to zapraszam do czytania. Dzisiaj jest 16 sierpnia, a ja co? Dalej że tak się wyrażę ,,gniję'' w domu. Miałem wiele planów w te wakacje jednak jak to zwykle bywa:

 • zachoruję
 • jest zbyt gorąco
 • nikt nie ma czasu
 • każdy wyjechał
 • za gorąco każdy woli siedzieć z laptopem w domu.
  Specjalnie wstałem o godzinie 7:00 żeby napisać tego posta. (Zapewne później by mi się nie chciało). U siebie na blogu musiałem zrobić sobie przerwę, potrzebowałem tego. Miałem w planach napisać parę postów jednak nawet na to nie mam ochoty.


  Czas w te wakacje tak strasznie szybko leci... Niedługo już będę się szykował do szkoły, czyli kupowanie długopisów, ołówków i innych rzeczy. I to jest właśnie dołujące...  W sumie w te wakacje byłem pierwszy raz w życiu w Warszawie i było super. Warszawa to piękne miasto.  Moi znajomi mieszkają daleko ode mnie i trudno jest się spotkać także te wakacje spędzam sam.Moje wakacje dzielą się na:


  Jeśli ciekawi jesteście jaka u mnie pogoda..? Tak, bardzo gorąco. Jestem przerażony że już niedługo do szkoły... Trzecia klasa gimnazjum, egzaminy, i nowa szkoła ehh...

  Trzeba tylko wierzyć że się uda :) Życzę wam udanych wakacji i pozdrawiam :D


4 komentarze:

 1. O kurczę ten gość ma takie same wakacje jak ja :O

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem czytelniczką Twojego bloga i czekam na nowe posty. :) Mam nadzieję, że wróci Ci vena. :D Fajnie, że zostałeś gościem na równie wspaniałym blogu. Miło się czytało. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Łączęsię w bólu ludzi którzy mają w tym roku egzaminy gimnazjalne ;___;

  OdpowiedzUsuń

Kilka wskazówek dla komentujących:

#1 Staraj się, aby twój komentarz był rozwinięty (przynajmniej jedno zdanie)
#2 Pisz co myślisz i nie bój się dyskusji!
#3 Zostaw swój adres, abym mógł cię odwiedzić ;)