2015-07-02

WAKACJE 2015 #04 Bańki, książki, szczęścia i nieszczęścia

CZWARTEK


  Na czwartek nie miałem żadnych konkretnych planów. Wraz z Maddie i resztą "załogi" zostaliśmy zaproszeni na urodziny do Miley. Postanowiliśmy pojechać kupić jej prezent.

  Od razu założyliśmy, że kupimy jej wszystkie książki z serii "igrzyska śmierci". Wpierw jednak pojechaliśmy do PEPCO (bo tam ZAWSZE można znaleźć potencjalny prezent dla kogokolwiek).


  W drodze do księgarni zatrzymaliśmy się w Rossmanie, w celu zakupienia przeze mnie nowego antyperspirantu i żelu pod prysznic (ach ta higiena...), co okazało się niejakim błędem, bo przez ten właśnie zakup zabrakło nam pieniędzy na książki dla Miley...


  Wieczorem ja i Maddie (można by powiedzieć, że spontanicznie) udaliśmy się do kościoła, na pogrzeb (zmarł dziadek jednej dziewczyny z naszej "ekipy" więc stwierdziliśmy, że nie wypada nie przyjść).

  Kiedy wróciliśmy - postanowiłem zabrać siostrę na przejażdżkę rowerową (skoro tata ogranicza się do "pod las i z powrotem", to niech raz na jakiś czas przejedzie się trochę dalej). Pojechaliśmy do Oświęcimia (była to jej najdłuższa "wycieczka" rowerowa) gdzie wstąpiliśmy do KFC.


  W czasie drogi powrotnej (która była nie lada udręką...) spotkałem wicedyrektorkę z mojej szkoły. Nie jestem pewien jaki jest sens skarżenia się na uczniów, którzy nie mówią "dzień dobry" nauczycielkom poza szkołą, skoro ich strój poza szkołą składa się z apaszki, szaliczka, ciemnych okularów, przefarbowanych włosów i ogólnie jest bardziej podobny do islamskiego tradycyjnego kobiecego stroju...

4 komentarze:

 1. Po co mówić nauczycielkom: "Dzień Dobry", skoro one i tak nigdy nie odpowiadają? xc

  OdpowiedzUsuń
 2. Haha mogę się dowiedzieć ile lat ma twoja siostra?zapraszam:http://niezaslodko.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. No tak, młody jeszcze z Ciebie człowiek, to wprawisz się w zarządzanie finansami. :)
  Fajnie, kiedy w wakacje coś się dzieje (pomijając pogrzeby). Nauczyciele lubią, kiedy ma się do nich szacunek poza szkołą, to dla nich miłe :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Haha, szkoda, że ja nie mam tak ciekawych wakacji :)

  OdpowiedzUsuń

Kilka wskazówek dla komentujących:

#1 Staraj się, aby twój komentarz był rozwinięty (przynajmniej jedno zdanie)
#2 Pisz co myślisz i nie bój się dyskusji!
#3 Zostaw swój adres, abym mógł cię odwiedzić ;)