2013-04-08

Tak ZBYT głęboki dół... Zero koncepcji...

 W ostatnim poście pisałem, że gorzej chyba nie będzie.... o ile ktoś nie traktuje jako "gorzej" spóźnienia się na autobus i  odesłania w trakcie lekcji kumpla do doktorki szkolnej, z czymś, co wygląda jak... zawał? Hmm... ale w sumie gdybym ja miał dziwne bóle w okolicach serca - szedłbym do kardiologa zamiast mówić: "Ok. Przejdzie"

 A w dodatku zepsuła się sprężyna w mojej lampce z lawą. ;_;

 Ogólnie dzień w szkole był jak każdy inny. Jutro mam sztukę. Czyli taki nudny przedmiot, gdzie albo coś piszemy, albo każą nam coś rysować.


 Dziś nie będzie żadnego konkretnego obrazka, albowiem nie mam zupełnie weny, ani koncepcji... kryzys twórczy... nie lubię...

W dodatku jutro czeka mnie coś, jakby kilka kartkówek, więc spadam zakuwać...

6 komentarzy:

 1. Jesteś niesprawiedliwy . Masz 15lat ? Po tym co tu pisze mam wrażenie że pisze to zdesperowany 10-latek. Człowieku niektórzy nie mają rodziców weź ogarnij to ! A ty ich masz i marudzisz bo robią głównie żeby tobie było dobrze. Jak dla mnie powinieneś dorosnąć i okazać wsparcie a nie być kolejnym ciężarem pozdro

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz... doceniam to że ich mam, dlatego nie okazuje im braku sympati, złości czy czegoś, tylko się wypisuję, więc nie ciążę im -,- może dodasz koma jako użytkownik, a nie anonim..? Wole prowadzić blog, niż zacząć ćpać, pić, czy palić, żeby im zrobić na złość... rozsądniejsze, nie sądzisz..?

   Usuń
 2. Nikt ci tu nie powiedział że masz ćpac.xD haha. Ale wiesz masz kochających cię rodziców. Zamiast to docenić i poprawic z nimi kontakty to wypisujesz jakieśz dupy wzięte żale. Może w tobie leży problem ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pronlem leży w chorobie...

   Usuń
  2. Co za głupi człowiek to komentował???
   Przecież ten blog nazywa sie "wyzalacz" i powstał właśnie po to żeby móc ponarzekać na wszystko :)
   Większość tych problemów dotyczy także mnie i wielu innych ludzi...
   Osoba która o tym pisze w żadnym wypadku nie wydaje się być dziecinna ;) a raczej dojrzała. Nie każdy potrafi pisać publicznie o swoich problemach... jakiekolwiek by one nie były. A te są normalne.

   Usuń
 3. Z anonima to każdy tchórz pisze, ludzie zawsze będą gadać -.-

  OdpowiedzUsuń

Kilka wskazówek dla komentujących:

#1 Staraj się, aby twój komentarz był rozwinięty (przynajmniej jedno zdanie)
#2 Pisz co myślisz i nie bój się dyskusji!
#3 Zostaw swój adres, abym mógł cię odwiedzić ;)